Centrum testowe motocykli yamaha

Aktualności

Destination Yamaha

Z przyjemnością i dumą ogłaszamy, że Motofiesta.eu, jako jedyna w Polsce i jedna z 8 firm na świecie, została oficjalnym tour operatorem nowopowstałej platformy 'Destination Yamaha', stworzonej przez Yamaha Motor. Oficjalna premiera miała miejsce 24 maja w centrum ekspedycyjnym Nicka Sandersa - znanego brytyjskiego podróżnika, który siedmiokrotnie okrążył świat na motocyklu.

Celem powstania Destination Yamaha jest odpowiedź na potrzeby klientów i fanów marki Yamaha, którzy chcą odbyć fantastyczną motocyklową podróż po najciekawszych zakątkach nie tylko Europy, ale całego świata. Destination Yamaha jest platformą, na której w szybki i łatwy sposób możecie Państwo wybrać wymarzony wyjazd.

Cieszymy się także, że oferta Motofiesty w branży turystyki motocyklowej wkrótce się poszerzy. Dla poszukujących bardziej egzotycznych kierunków zaproponujemy między innymi Amerykę Południową, a także wycieczkę po najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Motofiesta.eu oraz do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebooku, gdzie nasi klienci wyrażają swoje opinie na temat naszej działalności, a co tylko utwierdza nas w przekonaniu o dobrze wykonanej pracy.

Zapraszamy!
www.motofiesta.eu
www.destination-yamaha.eu