Centrum testowe motocykli yamaha

Aktualności

Opinie naszych gości

Dzisiaj postanowiliśmy, że będziemy się trochę chwalić. Nie wszyscy goście zamieścili swoje opinie na naszym fanpage na facebooku, część z nich mamy tylko na naszych skrzynkach poczty elektronicznej. Postanowiliśmy je zebrać i opublikować. Oto, co myślą o nas nasi goście!

Jeżeli chodzi o trasy to uważam, że były bardzo idealne. Willa, w której mieszkaliśmy była czysta i schludna. Impreza przygotowana perfekcyjnie. Tomek , super gość. Otaczał nas opieką jak matka Polka :)

Witam,
moje wrażenia są bardzo pozytywne :) Wspaniałe miejsce, wspaniałe trasy. Tomek jest fantastycznym człowiekiem i wkłada mnóstwo serca w to co robi. A robi tam naprawdę dobrą robotę - cały czas się nami opiekował i namawiał na kolejne kilometry w celu obejrzenia kolejnych fantastycznych widoków.
Jednym słowem - super przygoda :)

Bardzo dziękuję za miłe spędzony tydzień w Hiszpanii

Ogólnie było super. Bardzo dziękuje, że mogliśmy przyjechać.
Myślę, że Tomek jest absolutną duszą i sercem tego miejsca :)
Strasznie bym chciała, żeby Wam to wszystko wypaliło i poszło do przodu. Ten pomysł ma niesamowity potencjał.
Fajnie się patrzy na uśmiech uczestników i podejście Tomka do grupy.

Spędziliśmy fantastyczny motocyklowy tydzień z Motofiestą. Świetne miejsce do poprawienia techniki jazdy, ogromnej frajdy i podziwiania widoków,a Tomek jest gospodarzem w każdym calu - możesz na nim polegać i jako na przewodniku, i jako człowieku Kto tam jeszcze nie był- musi pojechać i sam przeżyć

Do tej pory jestem pod wrażeniem jak Tomek Trautman jeździ po górach Tyle zakrętów co zrobiłem z w/w to w życiu nie zrobiłem. Przygoda fantastyczna, bardzo dobrze zorganizowana impreza, motocykle do tej zabawy jak najbardziej fantastyczne.

Spędziłam w Hiszpanii zaledwie kilka dni, ale każdy był wypełniony po brzegi wrażeniami. Malownicze widoki, słońce, feeria barw, kolorowe domki rozsypane po wzgórzach. A wszystko podziwiane z perspektywy motocyklowego siodełka. Kiedy gnasz górskimi serpentynami te niesamowite widoki są na wyciągnięcie ręki, czuć zapach kwitnących migdałowców i dymu z ogniska, a policzki ogrzewają podmuchy ciepłego powietrza. Bajka! I prawdziwa adrenalina, bo motocykle mają niezłego kopa. A po dniu pełnym emocji - odpoczynek w pięknej willi zanurzonej w śródziemnomorskiej roślinności - wystarczy pójść parę kroków, żeby zerwać prosto z krzaka złocistą cytrynę. To ogromna przyjemność! Polecam wszystkim, którzy chcą poznać Hiszpanię w dynamiczny i niezwykle elektryzujący sposób. To była niezwykła przygoda.

Mogliśmy delektować się wyłącznie przyjemnościami - wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, trasy skrupulatnie zaplanowane, wszystko zapięte na ostatni guzik. Tomku, dziękuję:)

"Motofiesta" bardzo profesjonalni organizatorzy! POLECAM ! Tomek -rewelacyjny gość☺jak to się mówi : "do tańca i do różańca " Zapewnił nam mnóstwo atrakcji(nie tylko motocyklowych hehe)super trasy, fajne motocykle, piękne widoki, nowi ciekawi ludzie i dużo wspomnień!Zwiedziłam juz trochę świata ale Hiszpanię mogę wszystkim gorąco polecić na wypad motocyklowy!niezapomniane wrażenia !Tomku przesyłamy pozdrowienia z Polski !